וו גרירה משולב

 

מה זה וו גרירה משולב

בשונה מ-וו גרירה רגיל המתאים לכל סוגי הרכבים, וו גרירה משולב מיועד לרכבים מסחריים בלבד, יכול לסחוב עד ומעל 750 קילו ומתאים לנסיעות שטח וכן גם לנסיעות למטרות ספורט, פנאי ועוד.

כמו בווי גרירה רגילים גם ווי גרירה משולבים צריכים להיות מותקנים בהתאם להוראות היצרן וזאת על מנת שהגורר יוכל לשאת בבטחה את משקל הנגרר.

חברת ארגזי הצומת רעננה מספקת ווי גרירה נשלפים הטובים בשוק במחירים ללא תחרות – לייעוץ והתאמה לרכב שלכם צרו קשר >>

 

וו גרירה משולב

  • למי הוא מיועד – לרכבים מסחריים בלבד ולא פרטיים, כאשר צריך פגוש חזק ומיוחד המותאם לכך (לא כל הפגושים מתאימים, לכן חשוב לבדוק לפני רכישה והתקנה)
  • משקל כבד – וו גרירה משולב יכול לשאת מעל טון והוא חזק ביותר.
  • אישור וו גרירה –  לאחר ההרכבה יש לגשת למשרד הרישוי ולקבל רישיון חדש לרכב עליו יצוין שמותר לו לגרור באמצעות וו הגרירה.

חברת ארגזי הצומת רעננה הינה מורשית התקנה לווי גרירה משולבים

לחברה ניסיון רב בהתקנת ווי גרירה איכותיים לכל סוגי ברכב בהתאמה אישית.

יש להגיע אל המקום ולאחר כשעתיים אפשר לצאת כבר עם הרכב לאחר שמותקנת בו וו, כאשר החברה מבטיחה אחריות ארוכה וביצוע רישום של כל אישורים הדרושים.

בעלי רכבים מסחריים אשר רוצים להתקין וו גרירה משולב חזק ואיכותי במחירים הטובים ביותר מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר ואחד מנציגי החברה יעמוד לשירותכם בהקדם  ויספק לכם ייעוץ מקצועי והסבר מקיף מה צריך לעשות על מנת לבצע את ההתקנה הטובה ביותר שתאפשר לכם לגרור נגררים גדולים ומאסיביים בהם תוכלו לשנע כל ציוד שתרצו בקלות ובבטחה.

חברת ארגזי הצומת רעננה מציעה מגוון פתרונות נוספים כמו גגונים לרכבים, ארגזי כלים מיוחדים וחזקים במיוחד ועוד פתרונות לבעלי מקצוע כמו גם לבעלי רכבים פרטיים.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן