וו גרירה נשלף מחיר

וו גרירה נשלף

מחפשים דרך נוחה ויעילה להוספת קיבולת אחסון ושינוע לרכב שלכם? מעוניינים לקנות טרקטורון, אופנוע ים או כל ציוד אחר הדורש העמסה?

נגרר לרכב הוא לא דבר שבשגרה אך ברגע שמתרגלים לנוחות וליעילות שלו, אי אפשר לחזור לאחור. כמובן שאין זה עניין של מה בכך וצריך לדעת איך לנהוג ברכב כאשר מחובר אליו נגרר, אך לאחר כמה נסיעות היתרון עולה על החיסרון, במיוחד עבור מי שבאמת זקוק לכך, כמו בעלי מקצוע, להם הנגרר הוא כלי עבודה לכל דבר והם יכולי לשנע בו ציוד כבד כמו מכסחות דשא, מפוחים וכדומה עבור גננים לדוגמה או עבור בלי מקצועות דומים אשר נעזרים בציוד כבד או חצי כבד וחייבים נגרר על מנת להביא אותה למקום העבודה.

 

איך מחברים וו גרירה לרכב?

ברכבים החדשים יש כבר אפשרות להתקין מחשב לשקע החשמלי כך שהרכב יזהה את הנגרר ויתאים את מנגנוני הבלימה וכדומה בעזרת צמה חשמלית ייעודית. יתרון נוסף של צמה זו הוא בכך שהמחשב מוגן מכל תקלה בעזרת פיוז קופץ.

חברת ארגזי הצומת רעננה מספקת את כל החידושים איך לשמור על ווי הגרירה

תחזוקה היא חלק בלתי נפרד מהעניין ויש לעשות כמה דברים כמו חיזוק הברגים, בדיקת שקעי החשמל, שימו תפוח החיבור ועוד.

לפרטים נוספים לגביי וו גרירה נשלף מחיר, סוגים ועוד צרו קשר ואחד מנציגי חברת ארגזי הצומת ישמח לתת לכם את כל המידע הדרוש לגביי ווי גרירה נשלפים לרכב, מחירים, סוגים ובדיקת התאמה לרכב שלכם. כל הווים מגיעים עם אחריות מלאה לכל החיים, ואתם נהנים משירות מלא וממחירים ללא תחרות.

 

נשמח לענות לכל שאלה בטלפון: 03-9308338 או צרו אתנו קשר כאן.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן