ייצור ווי גרירה

ייצור ווי גרירה

אי אפשר לעשות טעויות כשמדובר בוו גרירה לרכב, כי במקרה של ניתוק באמצע הנסיעה יכולות לקרות תאונות מסוכנות ביותר. לשם כך וו הגרירה המותקן ברכב חייב להיות תקני וחזק ללא פשרות. כמו כן רצוי שרק חברה מומחית בתחום תספק ותתקין את וו הגרירה. חברה המתחה לא רק במכירה אלא מבינה גם בתהליך ייצור ווי גרירה לרכבים ומתקינה מורשה מטעם משרד התחבורה.

חברת ארגזי הצומת רעננה היא אחת החברות הוותיקות והמנוסות בתחום התקנת ווי גרירה מקוריים לכל סוגי הרכבים, בדיוק לפי הוראות היצרן לרכב, ללא ריתוכים ובהתאמה אישית.

 

מה חשוב לדעת לגביי ווי גרירה לרכב

חשוב לזכור: לכל רכב קיים וו גרירה ייעודי אשר מותאם לו בדיוק, לפי כושר הגרירה שלו. בחברת ארגזי הצומת רעננה מומחים בהתאמת ווי גרירה לרכבים, וזאת בהתאם לדגם ולשנת הייצור של הרכב. וו הגרירה מגיע כקיט (ערכה) התקנה ארוז, וכן עם אחריות לכל החיים. יש לקחת בחשבון שבחלק מהרכבים דרושה בנוסף גם התקנה של קופסת חשמל חכמה המיועדת להגן על מחשב הרכב והיא מותקנת על פי דרישות יצרן הרכב.

חברת  ארגזי הצומת רעננה מתקינה ווי גרירה מתוצרת החברות המובילות, ביניהן: STHINHOF, AUTO-HAK, ARAGON, GALIA ועוד.

משך ההתקנה הוא כשעה עד שעתיים ובתיאום מראש.

בונוס: החברה מטפלת גם בכל נושאי הרישוי וחוסכת לך התרוצצויות וכאבי ראש.

לפרטים נוספים – צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

שירותים נוספים של החברה

  • מרכבים לטנדרים
  • מיגונים
  • גגונים לרכב
  • ארגזי כלים  
  • פתרונות נוספים

האבזור מותאם באופן אישי לדרישות הלקוח וכל המוצרים מוצעים במגוון אפשרויות.

ברשות החברה אישור יצרן המוכר על ידי משרד התחבורה. אחריות על כל העבודות. צוות מיומן ומקצועי ושירות אמין ואדיב בכל רחבי הארץ.

השאירו פרטים או צרו קשר ונשמח לסייע לכם ולתת לכם מענה מקצועי לכל בעיה, כולל התקנות ווי גרירה האיכותיים ביותר במחירים נוחים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן