התקנת גגון לרכב

מתי כדאי להתקין גגון לרכב ואיך בוחרים את הסוג המתאים?

אין כמו הוספת מקום אחסון ברכב. תמיד יש מה לסחוב או לשנע ולא תמיד נפח האחסון ברכב יספיק. ישנם גם מקרים שבהם צריך להעביר או להסיע רהיטים או חפצים גדולים מאד שלא נכנסים לתוך תא המטען של הרכב וצריך למצוא דרך אחרת להעמיס אותם על הרכב – כאן נכנס לתמונה גגון לרכב שיותקן בהתאמה אישית גם לרכב עצמו וגם לצורך שיש בו ולאחר קבלת הנחיות מדויקות והדרכה איך להעמיס עליו פריטים או חפצים – יוכל בעל הרכב לצאת לדרך חדשה (תרתי משמע) ולעשות שימוש נוסף ומלא בערך עם הרכב שלו.

איך לבחור גגון לרכב?

כיום ישנם סוגים שונים של גגונים שמתאימים לרכבים וחשוב לדעת אודותם ולהכיר אותם לפני ההתקנה. ישנם גגונים שעשויים משני מוטות שמורכבים במרחק מה זה מזה על גג הרכב, ישנם כאלה שהם בעצם רשת (עריסה) העשויה ממתכת, אפשר לבחור מתוך מגוון גגונים שעשויים מכל מיני חומרי גלם שונים וצריך להחליט אם הגגון יהיה קבוע, נשלף או מתכוונן. לפני השלב של התקנת גגון לרכב חשוב וכדאי לקבל את כל המידע הדרוש מאנשי המקצוע שמכירים את התחום ויכולים לייעץ לכל בעל רכב איזה מסוגי הגגונים יהיה הנכון והמתאים לו ביותר מבחינת הצורך שלו או החפצים שהוא אמור להעמיס על גג הרכב. בחירה נכונה תביא להתקנת גגון איכותי וכזה שישרת את המטרות לאורך הרבה מאד זמן.

 

גגונים לרכב בהתאמה אישית ומידות על פי הרכב

אם בעבר היה תחום הגגונים לרכב קבוע וחסר מעוף – הרי שכיום יש אפשרות מצוינת להתאים את הגוון לכל דגם או סוג רכב, למידות של הרכב ולצרכים של בעליו. העמסת פריטים או חפצים כבדים על גבי גגון שלא מתאים לרכב או למטרה עלולה לסכן את הנסיעה ואין צורך בכלל להזכיר את הסכנה שבנפילת חפצים מגג הרכב בזמן הנסיעה. מכאן שיש חשיבות גבוהה מאד בבחירה נכונה ומותאמת של סוג הגגון תוך כדי קבל כל המידע הדרוש מבעל הרכב. בזכות שימוש בחומרי גלם מעולים אך זמינים ונגישים – אין מדובר בהוצאה כספית גדולה מאד אלא בסכומים של כמה מאות שקלים. עבור מי שיעשה שימוש עסקי או מסחרי בגגון החדש – מדובר בהשקעה מעולה שתחזיר את עצמה מהר מאד.

אצלנו בארגזי הצומת ברעננה תוכלו להתרשם מסוגים שונים של גגונים ולהתקין את הגגון המתאים ביותר לרכב שלכם. חייגו עכשיו – 054-3344458 או עברו לעמוד הגגונים באתר האינטרנט שלנו, בו תוכלו להתרשם מסוגים שונים של גגונים שאנו מציעים, כולל התקנה מדויקת ומותאמת אישית לכל לקוח ולקוח.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן