וו גרירה תפוח

למה משמש וו גרירה תפוח?

ווי גרירה לרכבים הפכו בשנים האחרונות לנפוצים ומבוקשים הן עבור שימושים פרטיים והן לצורך עבודה, עבור רכבים שיש בהם שימוש עסקי או מסחרי. בזכות ביקוש רב (לא רק בישראל) ישנם סוגים שונים של ווי גרירה שמתאימים לרכבים שונים, לשימושים שונים והם עצמם בעלי תכונות ומאפיינים שונים. כך יכול כל בעל רכב לבחור את וו הגרירה שישרת אותו הכי טוב והוא יפיק ממנו את מירב התועלת. חשוב מאד לדעת שכל סוגי ווי הגרירה מחייבים רישוי בחוק ! מדובר בתהליך שמבוצע מול משרדי הרישוי הפזורים ברחבי הארץ.

וו גרירה תפוח ונוחות השימוש בו

אחד הסוגים הנפוצים ביותר הוא וו גרירה תפוח. סוג זה קיבל את שמו בזכות צורתו העגולה של הוו, הדומה לזו של תפוח עגלגל. אפשר לומר בעצם שווי גרירה מסוג תפוח הם קטגוריה בפני עצמה, שכן אפשר להתאים את וו הגרירה הן לסוג או דגם הרכב שבו מתקינים את הוו ואפשר גם לבחור בין וו גרירה קבוע או נשלף. וו תפוח מתאים למגוון רחב של נגררים, ומאפשר נסיעה חלקה, נוחה ובטוחה לכל אורכה בחיבור חזק ואיכותי של הרכב והנגרר. מה שבאמת חשוב לשים לב ולבחור בקפידה את המקום שבו מתקינים את הוו ולוודא שההתקנה כוללת ליווי והנחייה בנוגע לתהליך הרישוי.

 

מה חשוב לדעת לפני התקנת וו גרירה?

כושר גרירה נקבע ע"י היצרן של הרכב, היצרן לא מגדיר איזה וו ניתן להוסיף אלא רק את כושר הגרירה. לכן, יש חשיבות גבוהה להתאמה מלאה של הוו להוראות יצרן. לשם כך חשוב לקבל ייעוץ מקצועי בטרם ההתקנה, כולל הסברים אודות נושא הרישוי ודרך הביצוע. ההתקנה עצמה אורכת, בדרך כלל, כמה שעות וכמובן שהוו ייבדק מספר פעמים על מנת לוודא שהוא מותקן כהלכה ומקובע במקומו. התקנת וו גרירה מהווה שדרוג אמיתי לשימוש ברכב.

אם גם אתם מחפשים מידע מהימן ומקצועי אודות התקנת וו גרירה ברכב שלכם אתם מוזמנים אלינו, לארגזי הצומת ברעננה. אצלנו תקבלו שירות מקצועי ומעולה, תשמעו תשובות לכל השאלות ותצאו לדרך חדשה עם ווי גרירה חדשים, מקוריים ואיכותיים. חייגו עכשיו – 054-3344458 או לחצו כאן והתרשמו מגלריית תמונות ומידע בנוגע להתקנת ווי גרירה ברכבים.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן