וו גרירה סובארו Xv

אולי לא ידעתם את זה, אבל לכל דגם של רכב יש וו גרירה מותאם עבורו. בדגם רכב אנחנו מתכוונים ליצרן הרכב, הדגם הספציפי ושנת הייצור – עבור כל חבילת נתונים כזאת ישנו וו גרירה ייעודי. כך למשל, וו גרירה סובארו xv לא יתאים לוו גרירה עבור רכב מיצרן אחר וכנראה שגם לא למרבית הדגמים האחרים של סובארו.

למידע נוסף לחצו כאן

 

איך נכון להזמין וו גרירה?

ובכן, מכל מה שאמרנו עד כה אפשר להבין שהתקנת וו גרירה היא לא משימה שרצוי לעשות בצורה ספונטנית ואימפולסיבית. לפני שאתם מגיעים אל בית העסק שיתקין עבורכם וו גרירה סובארו xv, כדאי מאוד להתקשר ולברר האם יש במלאי וו גרירה מתאים. בתי עסק המספקים שירותי התקנה ושדרוג למרכבי רכב מחזיקים בדרך כלל את ווי הגרירה עבור הדגמים השכיחים ביותר וישנם מקרים בהם יהיה צורך להזמין וו גרירה מותאם. גם אם אין וו גרירה מתאים במלאי, ההזמנה מספק חלפי רכב עדיין יכולה להתבצע מהיום להיום, אבל מומלץ להתקשר לפני שאתם מגיעים כדי שבזמן הגעתכם למקום, הכל יהיה מוכן לקראתכם.

 

האם אפשר להעביר וו גרירה מרכב לרכב?

התשובה היא שיש אפשרות כזאת, אבל בכפוף לדברים שאמרנו לעיל, כלומר אך ורק אם וו הגרירה שכבר יש ברשותכם, מתאים לרכב החדש בו אתם רוצים להתקין אותו.

אצלנו בחברת ארגזי הצומת רעננה, תוכלו למצוא את כל סוגי ווי הגרירה לכל דגמי הרכבים. לרשותנו מלאי גדול של ווי גרירה, לרבות וו גרירה סובארו xv ועל פי הצורך ניתן להזמין וו גרירה מהיום להיום. לפרטים נוספים והזמנות, צרו קשר עוד היום בטלפון 09-8811000.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן