ארגזי כלים לרכב

ארגזי כלים לרכב

אחד הכלים החשובים ביותר בכל רכב עבודה הוא ארגז כלים לרכב חזק, עמיד ואיכותי. במיוחד בטנדרים או ברכבי שטח החשופים יותר לתקלות, ארגז טוב עושה את העבודה  ומאפשר נגישות מריבית לכלים במהירות ובלי בלגן.

בשוק יש סוגים שונים של ארגזי כלים לרכב כאשר חברת ארזי הצומת רעננה מתמחה באספקת כל סוגי הארגזים באיכות הטובה ביותר, במחירים במשתלמים ביותר ועם אחריות לכל החיים!

דברו איתנו

03-9308338phoneבמיילpencil

 

תכונות של ארגז כלים חזק ואיכותי לרכב

חוזק – קשיחות ועמידות לזעזועים וטלטלות בכביש. זה התפקיד המרכזי של ארגז כלים חזק ויציב לרכב, וארגז כלים טוב צריך לעמוד בפני כל האפשרויות, לרבות תאונה חלילה (עד דרגה מסוימת).

עמידות בכל מזג אוויר – ארגז איכותי חייב להיות עמיד בפני כל מזג אוויר: גשם, ברד, שמש, רוב וכו', אך גם להיות מורכב מחומר שלא יספוג יותר מדי לחות על מנת שהכלים בו לא יחלידו עם הזמן.

ניידות – ארגז כלים איכותי לרכב חייב להיות בעל אפשרות התקנה מהירה כמו גם בעל אפשרות הסרה מהירה כך שניתן יהיה להעבירו ממקום למקום בקלות ובמהירות ובלי עיכובים וסיבוכים מיותרים.

גודל – הארגז לרכב חייב להתאים למידות הרכב בדיוק מקסימלי, להיות מספיק גדול אך גם קומפקטי לנשיאת כלים ולא קטן מדי, כך שיוכל להכיל את כל הכלים שאנו זקוקים להם ברכב וכמובן שנוכל לשלוף אותם בלקות ובמהירות מהארגז כל פעם שנרצה.

ארגזי הרכב הטובים ביותר

חברת ארגזי הצומת רעננה אמונה על אספקה והרכבה של ארגזים באיכות גבוהה לרכב מכל סוג, ומספקת שירותים נוספים כמו: מרכבים לטנדרים, ווי גרירה, מיגונים וגגונים לרכב ועוד.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר או השאירו פרטים ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, להעניק לכם ייעץ ראשוני ללא עלות, ולתת לכם פתרון לכל רכב הזקוק לארגז כלים בהתאמה אישית, כולל מחירים ועוד.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן