הרכבת וו גרירה לרכב

הרכבת וו גרירה לרכב

בארה"ב התופעה נפוצה הרבה יותר, אבל גם בישראל אפשר לראות לאחרונה יותר ויותר רכבים פרטיים ומסחריים שמחובר אליהם נגרר.

העגלה המחוברת יכולה לשמש למטרות שונות ובדרך כלל זו עגלה פתוחה עם ארגז מתכת מותקן בפנים המאפשר לבעלי מקצוע שונים לאחסן ולהוביל בנגרר ציוד שונה. המשטרה למשל משתמשת בנגררים אלה להעמסת גדרות להפרדה לאירועים וכדומה, ורכבים פרטיים יכולים להעמיס על הנגרר ציוד שונה כמו: טרקטורון, אופנוע ים, אופניי שטח וציוד נוסף.

 

התקנה בטיחותית של וו נגרר לרכב פרטי או מסחרי

מחפשים חברה מקצועית המעניקה שירותי הרכבת וו גרירה לרכב פרטי או מסחרי?

חברת ארגזי הצומת רעננה מביאה שנים של ניסיון בתחום ומייבאת את ווי בגרירה האיכותיים והבטיחותיים ביותר בתחום לכל סוגי הרכב.

החברה מציעה מכירה והתקנה תוך כשעתיים ואתם יוצאים עם רכב במותאם לגרירה של כל סוגי הנגרר המורשים לגרירה בישראל. החברה עושה עבורכם את הליך הרישום והכל תוך כדי שירות אישי ומקצועי ומחירים ללא תחרות

שירותים נוספים של חברת ארגזי הצומת רעננה: התקנת גגונים וגגות לרכב, ייצור והתקנה של ארגזים מקצועיים לבעלי מקצוע, ארגזים משוכללים מחומר מגלוון, בכל גודל ובהתאמה אישית לרכב שלכם.

ווי גרירה בטיחותיים לכל הרכבים

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון או התקשרו עכשיו ונשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים עבורכם את וו הגרירה הטוב ביותר לכל סוג רכב שברשותכם.

החברה עובדת עם החברות המובילות בשוק ומשרתת מאות לקוחות בכל המגזרים, הפרטי העסקי, והמוסדי.

בין המוצרים שהחברה המספקת בהצלחה כבר מעל ל-40 שנה: ארגזים תקניים, ווי גרירה משולבים, מגנים אחוריים, קשתות העמסה, מיגון תחתון, קשתות ספורט, מדרכות צד ועוד

סגירת תפריט
דילוג לתוכן