התקנת וו גרירה לרכב פרטי

 

התקנת וו גרירה לרכב

לא רבים מנצלים את האפשרות הקיימת בכל רכב, פרטי או מסחרי של שימוש בוו הגרירה ברכב. אך עבור מי שכן צריך להשתמש באלמנט זה, וו גרירה חזק ואיכותי עם אחריות הוא דבר הכרחי. יש חוקים ברורים לגביי גרירת רכב נוסף, כל רכב בהתאם לדגם שלו וליכולות שלו. התקנת וו גרירה לרכב חייבת להתבצע במקום מוסמך ומקצועי על מנת שלא יווצרו טעויות, שהרי התקנה לא טובה עלולה להסתיים באסון על הכביש. בנוסף יש כמה סוגים של ווי גרירה, חלקם טובים יותר וחלק טובים פחות, ורק חברה מקצועית ומנוסה תדע להתאים לרכב שלכם את הוו הטוב ביותר בצורה בטיחותית ומקצועית.

 

מתקינים פעם אחת ושוכחים

חברת ארגזי הצומת רעננה פועלת כבר מעל ארבעה עשורים בתחום ומציגה מגוון שירותים רכב לרכבים פרטיים ומסחריים כאחד, ביניהם שירות התקנת וו גרירה לרכב פרטי, לרכב מסחרי ועוד.

באתר החברה תוכלו לראות תמונות של דוגמאות לווי גרירה נבחרים כמו: וו גרירה משולב לפגוש מקורי טויוטה היילקס, וו גרירה לרכב גראנד שירוקי, וו גרירה וו גרירה פולקסוואגן פאסט ועוד.

שירותי התקנת ווי גרירה לרכב

צריכים להתקין וו גרירה לרכב פרטי? חברת ארגזי הצומת רעננה מתמחה בתחום.  
החברה מתקינה ווי גרירה לרכב של מספר חברות רב וביניהן  : BOSAL, AUTO-HAK,GDW,GALIA ועוד. כל ווי הגרירה מגיעים עם אחריות לכל החיים!

חשוב לזכור שלכל רכב כושר גרירה שונה לפי ושבחלק מהרכבים תידרש התקנת קופסת חשמל חכמה בנוסף אשר מגנה על מחשב הרכב וכמובן מותקנת על פי דרישות יצרן הרכב.
 ***ההתקנה אורכת בין שעה לשעתיים בתיאום מראש***
כאשר בנוסף אנחנו מטפלים בשבילכם גם בכל נושא הרישוי!

שירותים נוספים: מיגונים, גגונים וארגזים איכותיים לכל הרכבים ועוד.

לפרטים צרו קשר ונשמח למצוא עבורכם פתרון! >>

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן