התקנת וו גרירה

התקנת ווי גרירה לרכב

בין אם יש לכם רכב פרטי או רכב מסחרי, יותר ויותר נהגים משתמשים היום באפשרות של התקנת וו גרירה ברכב למטרות שונות ומחברים עגלות המאפשרות להם להעמיס ציוד שונה, טרקטורון, אופניים או ציוד מכל סוג, בעיקר כאשר מדובר ברכבי עבודה אשר משתמשים רבות בכלי יעיל זה. כמובן שכשמדובר בשירות וו גרירה התקנה ומכירה רצוי לבצע את הדבר אך ורק בחברה מורשית ומיומנת לכך שכן טעות קטנה, התקנה שגויה או וו גרירה לא תקין, עלולים להוות בעיה אמיתי בכביש והתוצאות עלולות להיות הרות אסון.

אין מקום לחסוך בבטיחות במקרה זה. בחברת ארגזי הצומת רעננה תקבלו את השירות האמין והבטוח ביותר של התקנת ווי גרירה מקוריים לכל סוגי הרכב, במחירים הטובים ביותר כולל אחריות מלא לכל החיים!

ווי הגרירה של החברה מותקנים אך ורק לפי הוראות היצרן וכל זאת ללא ריתוכים והתאמות, כאשר על כל רכב מותקן וו הגרירה הייעודי לו ולו בלבד, וכל וו גרירה כזה לרכב מתאים בדיוק לדגם ולשנת הייצור של הרכב ומגיע בערכת התקנה ארוזה.

דברו איתנו

03-9308338phoneבמיילpencil

 


 
למה לבחור דווקא חברת ארגזי הצומת רעננה

וו גרירה הוא לא משחק ילדים. מדובר בבטיחות בכביש כמו גם בדרישות קפדניות מטעם יצרן הרכב ומשרד התחבורה כאשר כל חריגה מדרישות אלה עלולה לסבך אתכם עם החוק במקרה של תאונה חלילה ובנוסף לפגוע בסיכוי שלכם לנצח בתביעה מול חברת הביטוח במקרה כזה.

חברת ארגזי הצומת רעננה ספקת כבר למעלה מ-40 שנה את ווי הגרירה התקניים והחזקים ביותר לרכב של מיטב החברות בשוק: BOSAL, AUTO-HAK,GDW,GALIA ועוד.
ווי גרירה מגיעים כולם עם אחריות לכל החיים.

חשוב לדעת: כל רכב הינו בעל כושר גרירה משלו, ולכן גן וו הגרירה צריך להיות מותאם לסוג הרכב ואסור סתם להתקין כל וו גרירה שבנמצא.

עוד חשוב לדעת: בחלק מהרכבים נדרשת התקנה של קופסה חשמלית חכמה שתפקידה להגן על מחשב הרכב וגם היא מותקנת בדיוק לפי דרישת יצרן הרכב.
אורך ההתקנה: בין שעה לשעתיים בתיאום מראש,
בונוס: אנו מטפלים בשבילכם ברישוי!

צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן