וו גרירה לרכב מחירים

התקנת ווי גרירה בטיחותיים לרכב

מחפשים התקנת וו גרירה לרכב מחירים ועוד? חברת ארגזי הצומת רעננה מספקת את ווי הגרירה הטובים ביותר לכל סוגי הרכב בהתאמה אישית ובדיוק לפי הוראות היצרן. אם נכנסתם לקטגוריית וו גרירה לרכב השוואת מחירים ונתקלתם בטווח מחירים רחב או שלא ראיתם בכלל מחירים, זה נובע מכך שישנם בשוק המון סוגים של ווי גרירה שונים ואי אפשר תמיד לתת עבור וו גרירה לרכב מחיר גורף או קבוע. ובכלל, כשזה מגיע לבטיחות אין ספק שהמחיר הוא לא המרכיב המרכזי אלא החברה המתקינה, הניסיון שיש לה, סוגי הווים וחשוב לא פחות – ההתקנה עצמה, האם היא נעשית באופן מקצועי וכזה שיאפשר לכם לחבר כל נגרר שתרצו לכל סוג רכב שברשותכם, פרטי או מסחרי בקלות, בבטיחות ובמהירות.

 

וו גרירה לרכב מחירים וסוגים

ראשית חשוב לציין שלפי משרד התחבורה כל רכב מנפח מנוע 900 סמ"ק ומעלה רשאי להתקין את אותו תפוח גרירה אליו מחברים את הנגרר לרכב פרט לכמה סוגי רכבים שאין ברשותם אישור התקנה הניתן על ידי יצרן הרכב.

חברת ארגזי הצומת רעננה מתחייבת לספק וו גרירה לרכב פרטי מחיר טוב והתקנה מקצועית ללא פשרות על בטיחות והתאמת סוג הוו לרכב.

לגביי ווי גרירה מחיר ואיזה סוג כדאי, עדיף להגיע למקום על מנת שהרכב ייבחן ונדע בדיוק איזה וו גרירה מתאים לו, ותוכל לקבל הצעת מחיר ולהתקין את הוו במקום תוך כשעתיים. אחריות לכל החיים וייעוץ מקצועי לגביי אופן העמסת הנגרר, טיפים לפיזור משקל נכון ואמצעי בטיחות איך לקשור וכדומה יינתנו במקום על ידי במעלי מקצוע מנוסים שכבר התקינו מאות ווי גריה לכל סוגי הרכב בין אם פרטי או מסחרי

נשמח לייעץ גם לך ולהתאים עבורך את וו הגרירה המתאים ביותר לרכבך!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן