כמה עולה להתקין וו גרירה לרכב

התקנה של וו גרירה לרכב

בכל רכב יש אותם אך לא כל הרכבים משתמשים בהם – אלו אותן נקודות חיבור המיועדות לחיבור רכב לנגרר, עגלה וכו'. רוב בעלי הרכבים לא מודעים להם ורק במקרה של תאונה הדורשת חילוץ מבינים למה הם משמשים, אך בשנים האחרונות יותר רכבים מנצלים את יכולת הרכב לחבר אליו כלי נסיעה נוסף, ומתקינים ווי גרירה מאולתרים ולא תקניים.

דבר זה מסוכן, לא בטיחותי ולא חוקי ולכן אם יש ברשותכם רכב המחובר לנגרר בצורה כזאת – כדאי ורצוי לגשת למקום מורשה ולסדר את הדבר, להימנע מתאונות ותביעות מיותרות. כמה עולה להתקין וו גרירה לרכב? המחירים משתנים בתאם לסוג הרכב החל ממאות שקלים בודדים ועד לאלף שקלים לוו גרירה משולב.

 

שירות התקנת ווי גרירה מכל הסוגים

חברת ארגזי הצומת רעננה תעשה עבורכם את כל העבודה, תתקין את וו הגרירה האיכותי ביותר ואפילו תרשום אותו על שמם כך שלא תצטרכו להתרוצץ בין משרדי הרישוי לתחבורה.

עלות התקנת וו גרירה נעה בין 1500 ₪ ל- 2500 ₪ בהתאם לסוג הרכב: פרטי או מסחרי, ולסוג וו הגרירה: רגיל, נשלף או משולב. זה האומר מקום אחסון גודל יותר ואפשרות לבעלי מקצוע שונים להוביל ציוד כבד למחצה בתוך ארגזי כלים מובנים (שגם אותם חברת ארגזי הצומת רעננה מייצרת ומספקת) גם כן.

רוצים לשמוע פרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם ייעוץ ראשוני ללא עלות לגביי עלות התקנת וו גרירה לרכב ומוצרים נוספים לכל סוגי הרכב, מוצרים משלימים לרכבים פרטיים, מסחריים ועוד.

 

נשמח לענות לכל שאלה בטלפון: 03-9308338 או צרו אתנו קשר כאן.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן