חברת מרכבים

אילו שירותים מציעה חברת מרכבים

עולם המרכבים לרכב הוא עולם מרתק ומגוון שיש בו כל הזמן חידושים ושינויים. המרכבים הינם סגירת ארגז בחלק האחורי של הרכב. הם מיועדים בעיקר למשאיות או לכלי רכב מסחריים.

אנו ממליצים לפנות אל חברת מרכבים ולקבל ייעוץ איך ואיזה מרכב יתאים לדגם או סוג הרכב שיש ברשותכם.

המרכב וייעודו

המילה מרכבים היא שם כללי לקבוצה גדולה מאד של חלקים, תוספות או חלקים שונים שהמטרה שלהם היא לשדרג את השימוש ברכב או להתאים אותו בצורה טובה יותר לשימוש שצריך או מומלץ לעשות בו. סגירת הארגז הופכת את הרכב לבעל יכולות וייעוד שונה. מאפשר אחסון והובלה של ציוד שללא מרכב לא היתה אפשרית.

ארגזים בגדלים שונים למשאיות גדולות, בינוניות או קטנות ניתנים לשינוי או שדרוג חיצוני ו/או פנימי וגם על זה תהיה אחראית חברה המציעה מרכבים שונים. גם בתוך הקטגוריות השונות אפשר למצוא סוגים או דגמים שונים (כמו למשל נגררים סגורים או פתוחים, כאלה בעלי יותר מתא אחד ועוד) וכך ליהנות מהתאמה מושלמת לכל צורך או ייעוד שדרוש לבעל הרכב או לבעל העסק.

 

שדרוג הרכבים על ידי מרכבים

בזכות תוספת של מרכבים אפשר לשנות או לשדרג את הייעוד של הרכב, ולמעשה לשפר יכולותיו מבחינת אחסון.  במקרים רבים אפשר לחסוך כך את החלפת הרכב. בזכות הוצאה שפויה עבור מרכב או שינוי המרכב הקיים – אפשר לבצע פעולות שונות או לשנע מטענים שקודם לכן אי אפשר היה וכך הרכב בעצם הופך להיות בעל יכולות אחרות. טרם ביצוע ההרכבה חשוב להתייעץ עם נציגי 'ארגזי הצומת' ולבחור את המרכב הנכון עבור הרכב, כזה שיעשה שרות מיטבי עבור הצרכים של הלקוח.

מחפשים ייעוץ בנוגע למרכבים? הגיעו אלינו, אל 'ארגזי הצומת' ברעננה ותיהנו ממכלול של שירותים מקצועיים ועדכניים – ייעוץ, התקנה, שירות לאחר מכירה ושימוש במרכבים באיכות גבוהה של מיטב חברות היצרן. חייגו אלינו – 054-3344458 או לחצו כאן למעבר לעמוד הפתרונות השונים שאנו מציעים לרכבים של הלקוחות שלנו.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן