אישור וו גרירה

וו גרירה רישוי

כלל ידוע הוא שכל אישור או רישיון שניתן לכלי רכב, ניתן לו עבור התצורה והמפרט המקוריים שלו. כל שינוי שנערך בכלי הרכב מחייב רישוי ייעודי, המיועד להבטיח כי הרכב עומד בכל תקני הבטיחות וכי השינוי לא הופך אותו לסיכון עבור הציבור ועבור בעלי הרכב עצמם. זוהי בדיוק הסיבה שבהתקנת וו גרירה רישוי ייעודי נדרש כבר עם התקנת הוו. רישוי וו גרירה יכול להפוך בקלות לאירוע בירוקרטי מתיש ולכן מומלץ לעשות את הדברים מראש ובליווי מקצועי כפי שנסביר להלן.

למידע נוסף לחצו כאן

 

רישיון לוו גרירה – מי צריך את זה?

ובכן, התשובה הקצרה היא: הרכב שלכם. אתם עצמכם אינכם נדרשים להוצאת רישיון גרירה או דבר דומה. רישוי וו גרירה הוא רישוי של הרכב עצמו עם תוספת השינוי של התקנת וו הגרירה. מן הסתם, עדיין חלות עליכם מגבלות משקל, כושר הגרירה של הרכב נקבע ע"י יצרן הרכב. רישוי וו גרירה מבוצע כבר במהלך ההתקנה של הוו ולאחר מכן נדרש לחדש רישיון לוו גרירה אחת לשנה עם רישוי הרכב בטסט.

אישור וו גרירה

איך נכון להוציא רישיון רכב וו גרירה

כדי להשלים את התהליך של רישום וו גרירה ברישיון הרכב מומלץ להשלים את התהליך בסיוע הגורם המקצועי שמתקין לכם את הוו. לפני שאתם מגיעים, בקשו לקבל מידע לגבי השירות ולגבי כל הטפסים והמסמכים שיהיה עליכם להביא עמכם. גורמים מקצועיים אלה יכולים לבצע את הרישום במשרד הרישוי ולהוציא לכם אישור וו גרירה מבלי שאתם תהיו מעורבים בכלל בתהליך.

ארגזי הצומת רעננה היא חברה ותיקה ומנוסה, המתמחה בשדרוגים, השבחות והתקנות מרכבים ומכלולי מרכב לכלי רכב. לרשותנו צוות מקצועי, שיתאים עבורכם וו גרירה מקורי לדגם הרכב הספציפי שלכם וגם ישלים עבורכם את התהליך של מילוי והגשת טפסים למשרד הרישוי לצורך הוצאת רישיון לוו גרירה כבר במעמד התקנת וו הגרירה. לפרטים נוספים וקביעת פגישה להתקנת וו גרירה מותאם לרכב, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 09-8811000 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן