וו גרירה לרכב היברידי

כמו כל רכב, גם רכבים היברידיים מגיעים עם הכנה לוו גרירה וכמו בכל רכב, גם ברכב היברידי יש להקפיד על התקנת וו גרירה מקורי, המותאם ספציפית לדגם הרכב הספציפי. וו גרירה לרכב היברידי עשוי לכלול גם רכיבים חשמליים המיועדים לתקשר עם מחשב הרכב ולכן חשוב מאוד להתאים וו גרירה לרכב היברידי, לא פחות ואולי גם יותר מבכל רכב אחר.

למידע נוסף לחצו כאן

 

האם אי אפשר להשתמש בוו גרירה שכבר יש ברשותכם?

התשובה היא מאוד ברורה – אם וו הגרירה שיש ברשותכם מתאים לרכב בו אתם רוצים להתקין אותו, אין שום סיבה שלא תשתמשו בו, אבל אם אין התאמה כזאת, אין להתקין את וו הגרירה ברכב החדש וזה נכון כמובן, גם במקרה של וו גרירה לרכב היברידי. לא ניתן בכלל להתקין וו גרירה שלא מותאם לדגם הספציפי.

וו גרירה לרכב היברידי

היכן ניתן להתקין וו גרירה?

אחרי שאמרנו את כל זה, חשוב להבין שאין דבר כזה וו גרירה לרכב היברידי, שמתאים לכל הרכבים ההיברידיים. לכל רכב היברידי מכל יצרן, בכל דגם ובכל שנת ייצור, יש וו גרירה משלו. תיתכן חפיפה בין הדגמים, אבל את זה צריך לוודא אצל גורם מקצועי. את התקנת וו הגרירה ניתן לבצע אצל כל עסק שמציע ווי גרירה, אך תמיד רצוי לוודא שמדובר בגורם מקצועי ומיומן, שמעניק לכם אחריות לכל החיים, מקפיד על שימוש בווים מקורים וגם מסייע לכם בכל הטיפול ברישוי וו הגרירה.

אצלנו בארגזי הצומת רעננה תוכלו להזמין את כל סוגי ווי הגרירה וגם ליהנות מהתקנה מקצועית של ווים מקוריים ומותאמים במאה אחוז לדגם הספציפי. אנחנו בארגזי הצומת רעננה מקפידים מאוד על עמידה מלאה בתקנים ומעניקים לכם אחריות לכל החיים על כל וו גרירה שתתקינו אצלנו. רוצים להזמין וו גרירה לרכב היברידי? צרו קשר עוד היום בטלפון 09-8811000 ונשמח לעמוד לרשותכם.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן