וו גרירה מיצובישי אאוטלנדר

רכבי שטח רבים מגיעים מהיבואן עם וו גרירה ייעודי שכבר מותקן בהם. יחד עם זאת, דברים אלה אינם נכונים עבור לא כל רכבי השטח ולבטח לא עבור רכבי suv פנאי-שטח. במידה והרכב שלכם מגיע מהיבואן ללא וו גרירה או שבזמן הרכישה שלו בחרתם שלא להזמין את האפשרות הזאת, תוכלו לעשות זאת בכל עת שתרצו, לרבות עבור וו גרירה מיצובישי אאוטלנדר.

למידע נוסף לחצו כאן

 

האם נדרש וו גרירה ייעודי לרכב?

התשובה היא בהחלט כן. לכל רכב יש וו גרירה ייעודי משלו, המותאם לרכב בגודל, בתצורה ובחיבורים. כל רכב מגיע עם הכנה לוו גרירה והוו עצמו חייב להתאים להכנה הספציפית ברכב הספציפי. כך למשל, אם אתם מעוניינים להתקין וו גרירה מיצובישי אאוטלנדר, לא תוכלו להשתמש בוו גרירה שקיבלתם מחבר או שכבר יש ברשותכם ומיועד עבור רכב שטח של יצרן אחר או אפילו מדגם אחר של מיצובישי. לכל רכב יש וו המותאם לדגם הספציפי שלו.

וו גרירה מיצובישי אאוטלנדר

ואם הצלחתם לחבר וו גרירה של דגם אחר?

לא ניתן, מאחר וחיבור החשמל חייב להתבצע ע"י חשמלאי רכב ולכן לא ניתן לחבר באופן עצמאי. בנוסף לחיבור הוו יש להתקין מערכת חשמל חכמה לפי הוראות היצרן.

אצלנו בארגזי הצומת רעננה תוכלו למצוא את כל סוגי ווי הגרירה לכל כלי הרכב ולהזמין שירות התקנה מקצועית על ידי הצוות המקצועי של ארגזי הצומת רעננה, לרבות התקנת וו גרירה מיצובישי אאוטלנדר. להתקנת וו גרירה מקורי ומותאם במחיר אטרקטיבי ועם אחריות לכל החיים, צרו קשר עוד היום בטלפון 09-8811000 ונשמח לעמוד לרשותכם.  

סגירת תפריט
דילוג לתוכן