וו גרירה לג'יפ

ווי גרירה לרכב – מגוון שימושים במוצר פשוט אחד

אחד האביזרים הפופולריים והחשובים ביותר לרכבים בכלל ולרכבי שטח בפרט הינו וו גרירה, אביזר פשוט, שהופך את השימוש ברכב שלכם למגוון ובטוח הרבה יותר. ישנם ווי גרירה כמעט לכל סוג רכב קיים, וההתקנה אצל מומחים בתחום הינה קלה ופשוטה. וו גרירה מאפשר לכם לגרור כל דבר בהתאם לרישיון הרכב וכושר העמסה של העגלה שברשותכם או הרכב האחר. תוכלו לחבר אליו עגלה, לגרור או לחלץ רכב, תוכלו להתקין מתקנים מיוחדים כמו מתקנים לנשיאת אופניים, עגלות עם אופנועי ים, סירות ועוד, כאשר וו גרירה לג'יפ הינו הנפוץ ביותר.

למידע נוסף לחצו כאן

וו גרירה מסוג זה מאפשר לרכבים גדולים וחזקים כמו ג'יפים לגרור משקל רב יחסית וכן ניצול טוב ויעיל יותר של כוחו ויכולותיו. גם בכל הקשור לניוד קל של חפצים מסורבלים ונסיעות בשטח, טיולים וקמפינג מומלץ מאוד להתקין וו גרירה לגיפ. בעזרת הוו תוכלו לחבר עגלות ייעודיות, קרוואנים ניידים, מתקנים מיוחדים לנשיאת אופניים ועוד ישירות אל הרכב. בעזרת חיבור פשוט של נגררים לרכב שלכם, יתאפשר לכם לשנע ולנייד בקלות ציוד גדול שאינו נכנס לתוך הרכב, תוכלו גם להעביר רהיטים ומוצרי חשמל ובכך לחסוך שירותי הובלה יקרים. נהגי ג'יפים רבים עם וו גרירה חילצו פעמים רבות חברים ומטיילים שנתקעו עם הרכב בבוץ, בחולות ובמקרים נוספים, מה שהפך את וו הגרירה, בסופו של דבר, לאלמנט מציל חיים.

וו גרירה לג'יפ

מדוע כדאי לבצע התקנה של וו גרירה אצל מומחים בלבד?

חשוב לבצע התקנה של ווי גרירה אצל מקצוענים בתחום, מכיוון שמדובר בחלק המתחבר אל הרכב הקיים. לכל סוג רכב ישנו וו גרירה מקורי שמתאים לו, ולכן יש להקפיד על התקנה מקצועית ובטוחה. במרבית המקרים מדובר בהתקנה פשוטה שאינה מצריכה שינוי או קידוחים ברכב עצמו, הוו מתחבר ישירות לשלדת הרכב כדי שיוכל לשאת בעומס ובמשקל המותר ולאפשר נסיעה חלקה ובטוחה. התקנה של וו גרירה מעודכנת ברישיון הרכב ובמקום מקצועי להתקנת אביזרי רכב ידאגו להסדיר עבורכם את כל הנדרש כדי שתוכלו לקבל היתר וו גרירה ברישיון הרכב.

זקוקים לוו גרירה? חברת ארגזי הצומת רעננה היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה קיימת מאז 1980, והיא מעניקה שירות לאלפי בעלי רכבים מרוצים מכל רחבי הארץ. החברה מתמחה בהתקנת אביזרים לרכב וביניהם – ווי גרירה קבועים או נשלפים, ארגזים תקניים, קשתות העמסה, גגונים, מיגונים, מדרכות לרכב ועוד. לחצו כאן לסקירת כלל השירותים והמוצרים המוצעים, או צרו קשר בטלפון – 09-8811000

סגירת תפריט
דילוג לתוכן