התקנת וו גרירה למשאית

התקנת וו גרירה למשאית

החלטתם להתקין וו גרירה על המשאית שלכם? רוצים לעשות את זה אצל מתקין מורשה ובמחיר אטרקטיבי? הגעתם למקום הנכון. ב-"ארגזי הצומת רעננה" תוכלו לקבל שירות מקיף הכולל ייעוץ, התאמה של וו, התקנה ואחריות לכל החיים. הכל במחיר משתלם במיוחד, הפרטים המלאים במאמר הבא.

למה להתקין וו גרירה למשאית

משאית היא כלי רכב בעל מנוע ענק וכוח יוצא דופן, לכן, זהו כלי רכב שיועד לגרירה ומסוגל לגרור משאות כבדים ולאורך זמן. התקנת וו גרירה על גבי המשאית מאפשר לרתום לאחוריה עגלה ייעודית המועמסת במשקל רב. חשוב להבין כי וו הגרירה עומד בלחצים גדולים מאוד, לכן עליו להיות חזק, עמיד ואמין מאוד. גם ההתקנה חייבת להיעשות בצורה מקצועית וחסרת פשרות על מנת שלא לגרום לסכנה בטיחותית ולאפשרות של התנתקות הוו בעת השימוש.

 

איזה וו ניתן להתקין

כאמור, ווי הגרירה המותקנים על גבי משאיות הם ווי גרירה ייעודיים אשר מאופיינים בחוזק יוצא דופן ועמידות ללחצים גדולים במיוחד. התאמת הוו נעשית על פי הוראות היצרן של המשאית והיא לוקחת בחשבון את דגם המשאית, את שנת הייצור ואת דגם הוו אותו רוצים להתקין. התקנה של וו שאינו עומד בהוראות הייצרן היא  מסוכנת, עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למשאית ולסכנה מיידית לכם ולמשתמשי הדרך. עבודתו של מתקין מקצועי היא לבצע התאמה מדויקת על מנת למנוע מקרים של התקנות מסוכנות.

התקנת וו גרירה למשאית

מהו תהליך ההתקנה?

תהליך ההתקנה אינו ארוך או מסובך, אך דורש מיומנות גבוה ודיוק ביצוע של המתקין. ראשית, יש לבחור את דגם הוו אותו רוצים להתקין מבין מגוון האופציות. השלב השני יהיה להכין את המשאית להתקנה ולבסוף לבצע את ההתקנה. משך העבודה עשוי להימשך בין שעה לשעתיים, אך מומלץ שלא לדחוק בעבודת ההתקנה על מנת לאפשר לה להתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

ארגזי הצומת רעננה – 35 שנות איכות ומצוינות

החברה שלנו הוקמה בשנת 1980 ומאז אנו עוסקים בייבוא, שיווק והתקנה של אביזרי רכב לכל סוגי הרכב השונים. בין היתר, אנו מבצעים התקנות של ווי גרירה למשאיות, טנדרים, רכבי עבודה ועוד. ההתקנות מבוצעות על ידי מתקין מורשה תוך שימוש בחלקים מקוריים בלבד, גימור ברמה הגבוהה ביותר ואחריות מובטחת לכל החיים. אנחנו גאים להיות אחת החברות הוותיקות והאמינות ביותר בתחום, במרוצת השנים טיפלנו ברכבים של אלפי לקוחות ונשמח  לעמוד גם לרשותכם. לפרטים נוספים, קבלת ייעוץ ותיאום התקנה חייגו: 09-8811000.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן