וו גרירה לברלינגו

וו גרירה לברלינגו

דגמי ברלינגו של חברת סיטרואן הם רכבי עבודה מעולים, חזקים ויעילים במיוחד. אין ספק כי התקנת וו גרירה מאפשרת להפוך אותם ליעילים אף יותר. אצלנו ב-"ארגזי הצומת רעננה" תוכלו ליהנות משירות של התאמת וו הגרירה הנכון עבורכם, התקנה איכותית ומחירים אטרקטיביים. כל הפרטים במאמר הבא.

התקנה של וו גרירה

התקנת וו גרירה באחורי הרכב שלכם תאפשר לכם לרתום עגלה נגררת בצורה מהירה ויעילה. השימוש בוו אפשרי לצרכים פרטיים כמו גרירת קרוואן טיולים או למעבר דירה, וגם לצרכים מקצועיים כמו גרירת עגלת ציוד וכדומה. התקנת הוו נעשית במוסך מורשה מטעם משרד התחבורה והיא אורכת בין שעה לשעתיים.

סוגיי הווים הניתנים להתקנה – ברלינגו

כאשר אנו מדברים על רכב מסוג "ברלינגו" ישנם 2 סוגים עיקריים של ווי גרירה הניתנים להתקנה:

  • וו קבע – וו סטטי וקבוע, זהו הסוג הקלאסי, המוכר והנפוץ ביותר. הם מאופיינים בחוזק גדול, ביכולת לגרור משאות כבדים במיוחד ובעמידות ארוכת השנים שלהם. סוג זה אידיאלי לאלו העושים שימוש תכוף בוו הגרירה ובעיקר לצורכי עבודה שונים.
  • וו נשלף – מערכת הוו הנשלף כוללת שני חלקים, החלק הראשון הוא מתקן קבע המחובר לאחורי הרכב, החלק שני הוא וו הניתן לשליפה וחיבור מהירים באופן יעיל, פשוט ומאובטח.

וו גרירה לברלינגו

איך מתאימים את ה-וו לרכב

התאמת הוו נעשית על פי הוראות היצרן. יש לקחת בחשבון את סוג הרכב, ברלינגו במקרה שלנו, את שנת הייצור ואת דגם הוו אותו רוצים להתקין. ההתאמה נעשית על ידי מתקין הוו, בהינתן והוא מתקין מורשה הוא יידע לבצע את ההתאמה בצורה נכונה ומדויקת ויוכל להציע לכם את מגוון אופציות ההתקנה העומדות בפניכם. התקנה של וו שאינו מתאים עשויה לגרום לנזק לרכב שלכם, להתפרקות בזמן הנסיעה ולמפגע בטיחותי חמור לכם וליתר משתמשי הדרך.

ארגזי הצומת רעננה – 35 שנות איכות ומצוינות

החברה שלנו הוקמה בשנת 1980 ומאז התמקצעה בתחום הייבוא, השיווק וההתקנה של אביזרי רכב שונים לכל סוגי הרכבים. ההתקנות שלנו נעשות ברמה הגבוה ביותר, תוך שימוש בחלקים מקוריים, מתקינים מורשים וכל הכלים הנדרשים לביצוע התקנה מקצועית. לפרטים נוספים, קבלת ייעוץ או הכוונה ותיאום של מפגש התקנה, חייגו: 09-8811000.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן