כמה עולה התקנת וו גרירה לרכב

כמה עולה התקנת וו גרירה לרכב

החלטתם להתקין וו גרירה ברכב של העבודה או ברכב הפרטי? רוצים לדעת כמה עולה לעשות וו גרירה לאוטו? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נפרט ממה מושפע מחיר התקנת וו גרירה לרכב, אילו סוגים תוכלו להתקין אצלנו וכיצד תוכלו לעשות. הפרטים המלאים, בשורות הבאות.

הסיבות להתקנת וו גרירה

לפני שאתם ניגשים למוסך ההתקנה ומבקשים להתקין וו ברכב שלכם, חשוב כי תבינו מהם הסיבות להתקנת וו הגרירה ואילו יתרונות הוא עשוי לספק עבורכם. הוו יאפשר לכם להקנות לרכב יכולות גרירה, היתרון המובהק של הדבר יבוא לידי ביטוי באפשרות לגרור עגלה נרתמת. כך תוכלו לחבר לאוטו עגלת עבודה לצרכים מקצועיים, קרוואן נגרר לצורכי פנאי וטיולים וכל עגלה נגררת שתוכלו להעלות על דעתכם. אופציות הגרירה יאפשרו לכם מרחב של דינמיות ומגוון אפשריות שהיו סגורות עבורכם בטרם ההתקנה.  

כמה עולה התקנת וו גרירה לרכב

באיזה רכב ניתן לבצע התקנה?

ברמת העיקרון, ניתן להתקין בכל רכב וו גרירה, אך לא כל רכב הוא חזק דיו על מנת לגרור עגלה או משא כבד. לפני ההתקנה יש לעיין בהוראות היצרן ולבדוק מה הוא כוח הגרירה שלו, אילו דגמים של ווים ניתן לחבר אליו והאם הדבר יהיה יעיל ובטיחותי. אם תבחרו לבצע את ההתקנה אצל מתקין מורשה הוא ידע לעשות את כל הבדיקות הרלוונטיות לבדו וימליץ לכם על דגם הוו האידיאלי עבור הרכב שלכם.

 

הוספת וו גרירה לרכב – מחיר

אם כך, לאחר שהבנו מהן הסיבות להרכבת וו גרירה ובאילו רכבים ניתן לבצע התקנה שלו, הגיע הזמן להבין מהם מרכיבי העלות של התקנה שכזו:

  • סוג הרכב – סוג הרכב עליו תבוצע ההתקנה משפיע באופן ישיר על מורכבות העבודה ועל סוגי הווים הניתנים להרכבה. לכן, זהו רכיב אשר עשוי להשתנות ולהשפיע על המחיר הכללי של העבודה.
  • דגם הוו – כיום, ישנו מגוון דגמים רחב של ווי גרירה שונים מבית היוצר של חברות שונות. לכל דגם מחיר שונה בהתאם לרמתו וכל חברה בוחרת לתמחר את מוצריה באופן שונה בהתאם לעלות הייצור שלה ולמוניטין אותו צברה.
  • מוסך ההתקנה – בחירת המוסך בו תבוצע ההתקנה משפיע באופן ישיר על מחיר ההתקנה הסופי. חפשו מוסך שיעניק לכם מחיר הוגן, אך מחיר זול מידי עשוי להצביע על מוסך לא מורשה, חובבני ועל צפי עבודה לא איכותי.

שילוב הדברים הללו בנוסף לגורמים משתנים נוספים מביא לשכלול המחיר הסופי של התקנת וו גרירה. חשוב לנו להדגיש כי בכל הקשור לתוספים למכוניות באופן כללי ול-ווי גרירה בפרט, מומלץ שלא להתפשר על המחיר ולבצע את הטיפול או ההתקנה במוסך מורשה ומקצועי.

 

ארגזי הצומת רעננה – 35 שנות מצוינות ואיכות

החברה שלנו מתמחה בהתקנת ווי גרירה מקוריים לכל סוגי הרכבים, על פי הוראות הייצרן וללא ריתוכים והתאמות מסוכנות. השירות שלנו כולל התאמה של וו הגרירה ייעודי על פי דגם ושנת הייצור של הרכב שלכם, התקנה ואחריות לכל החיים. משך ההתקנה הוא בין שעה לשעתיים, בהתאם למורכבות ביצוע העבודה. במרוצת השנים התקנו ווי גרירה לאלפי לקוחות מרוצים ונשמח לרתום את הידע וניסיון העבודה שצברנו גם עבורכם. לפרטים נוספים ותיאום התקנה חייגו: 09-8811000.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן