כמה עולה וו גרירה לאוטו

וו נגרר לרכב – איך להתאים את הוו לרכב?

החלטתם להתקין וו נגרר ברכב? רוצים לדעת מהי הדרך הנכונה להתאים את דגם הוו לסוג הרכב שלכם? הגעתם למקום הנכון. במדריך הבא נספר לכם כיצד תוכלו לבחור את הוו הנכון, ממה יש להיזהר ומהי עלות וו גרירה לרכב. כל הפרטים במאמר הבא.

יתרונותיו של וו הגרירה

התקנת וו גרירה מאפשרת לכם לרתום עגלה נגררת לרכב הפרטי או לרכב העבודה שלכם. יכולות זו תאפשר לכם לגרור משאות כבדים, קרוואנים נגררים ולמעשה כל עגלה הכוללת מנגנון רתימה תקני. וו הגרירה מהווה שדרוג משמעותי של יכולות הרכב ושיפור ניכר בהנאת השימוש שלכם ממנו.

 

על איזה רכבים ניתן להתקין וו גרירה?

וו גרירה ניתן להתקין כמעט בכל סוג ודגם של רכב. עם זאת, חשוב להבין כי גרירת עגלה כרוכה לרוב בגרירת משקל כבד, לכן הרכב הגורר חייב להיות רכב בעל מנוע חזק דיו המספק כושר גרירה משמעותי. לצורך העניין, התקנת וו גרירה על רכב מסוג פג'ו 107 תהיה אפשרית, אך תהווה בזבוז כסף וזמן עבורכם שכן מנוע ה-1,000 סמ"ק של ה-107 אינו מסוגל למשוך עגלה בעלת משקל ובטח שלא לאורך זמן נסיעה סביר.

כמה עולה וו גרירה לאוטו

ממה חשוב להיזהר?

התקנה של וו גרירה היא בהחלט עניין משמח, אך התקנה שאינה מקצועית עשויה להוות סכנה בטיחותית עבורכם ועבור יתר משתמשי הדרך. לכן, חשוב להיזהר מהדברים הבאים:

  • התאמה של הוו לרכב – חשוב להתאים את וו הגרירה על פי הוראות היצרן והמפרט הטכני. התאמה לא נכונה עשויה להיות מסוכנת עבור הרכב ובעיקר עבורכם. מתקין מקצועי ומורשה יוכל לבצע את ההתאמה לבדו, אך מומלץ להישאר ערניים בשלב זה ולוודא את ההתאמה ביחד עימו.
  • ריתוכים והתאמות – בצעו את ההתקנה רק במוסך אשר יבטיח לכם כי אינו עושה ריתוכים והתאמות על מנת להשלים את ביצוע העבודה. ריתוכים והתאמות מהווים פעולה מסוכנת העשויה להוות סכנה מיידית כבר בשימוש הראשוני ולגרום לנזק לרכב שלכם עוד במעמד ההתקנה.
  • מתקין מורשה – בצעו את ההתקנה אך ורק אצל מתקין מורשה מטעם משרד התחבורה. מתקין מורשה יעשה את העבודה המקצועית ביותר, תוך שימוש בחלקים מקוריים בלבד וכל אמצעי הבטיחות הנדרשים.

 

ארגזי הצומת רעננה – כמה עולה וו גרירה לאוטו?  

החברה שלנו הוקמה בשנת 1980 ומאז התמחתה בתחום הרכב והאספקה של מגוון אביזרים לרכבי שטח וטנדרים. בין היתר אנו מומחים בהתקנת ווי גרירה, בצורה המקצועית ביותר, ללא ריתוכים או התאמות ושימוש בחלקים מקוריים בלבד. אנו מתקינים ווים של החברות המובילות בעולם:

  • BOSAL
  • AUTO-HAK
  • GDW
  • GALIA

ההתקנה נעשית על ידי מתקין מורשה ורק לאחר התאמה מדויקת של הוו לדגם הרכב ולשנתון הייצור שלו. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית של וו גרירה חייגו: 09-8811000.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן