כמה עולה לעשות וו גרירה

איך מתקינים וו גרירה – כל מה שצריך לדעת

רוצים להוסיף לרכב מתקן לוו גרירה? תוהים איפה כדאי לכם לעשות את זה ומהי הפרוצדורה? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נסביר את כל מה שצריך לדעת על התקנה וו גרירה – מחיר, שימושים, יתרונות והיכן תוכלו לעשות את זה מבלי לחשוש מנזק לרכב. הפרטים המלאים, בשורות הבאות.

היתרונות של וו גרירה

התקנה של וו גרירה מאפשרת הוספת יכולת גרירה לרכב הפרטי שלכם, יכולת חיונית ורבת תועלת. הוו מסוגל לסייע למגוון משימות וסוגי שימוש שונים:

  • שימוש מקצועי – אנשי מקצוע רבים נדרשים לגרור אחריהם עגלת עבודה או עגלת ציוד. התקנת וו גרירה על רכב העבודה מסייעת להפוך אותו ליעיל יותר, תורמת לאופציות עבודה מגוונות ומסייעת ישירות להגדלת תפוקת העסק.
  • שימוש פרטי – גם ברכב הפרטי וו הגרירה מציע מגוון אופציות ומספק שיפורים באיכות החיים. הוו מאפשר גרירה של קרוואן לטיולים ספונטאניים, רתימה של עגלת ציוד, ויכולות גרירה במצבי חירום.

יעילותם של ווי הגרירה אינה מוטלת בספק, אך האם ההתקנה מתאימה לכל רכב?

כמה עולה לעשות וו גרירה

מי יכול להתקין ווי גרירה?

לפני ההתקנה ישנם כמה דברים שכדאי שתוודאו ותדעו:

  • רכב מתאים – בעיקרון, התקנת וו גרירה אפשרית בכל רכב, אך היא אינה פרקטית לכל רכב. על הרכב להיות בעל כושר גרירה מספק על מנת לגרור משקל כבד. וודאו כי הרכב שברשותכם אכן עומד בתנאי זה וכי יכולות הגירה שלו תואמים את הצפיות שלכם.
  • התאמה של וו הגרירה – ישנם סוגים רבים של ווי גרירה, לא כולם מתאימים לכל סוגי הרכבים. מתקין ה-ווים אמור לדעת להתאים את הוו לרכב, אך מומלץ כי תהיו ערניים ותוודאו כי ההתאמה אכן בוצעה כהלכה.
  • מתקין וו גרירה – מומלץ לבצע את ההתקנה אצל מתקין מורשה מטעם משרד התחבורה. מתקין שאינו מורשה עשוי לעבוד בדרכים שאינם חוקיות, להתקין חלקים לא מקוריים, לבצע עבודה חובבנית ולבסוף לגרום לנזק לרכב שלכם ולמפגע בטיחותי.

 

תהליך ההתקנה

לפני שניגשים לשאלה הקריטית של כמה עולה לעשות וו גרירה, מומלץ להבין את התהליך ואת צורת העבודה הנכונה. ההתקנה מתחילה בהבאת הרכב למוסך, המתקין יבחן את הרכב שלכם ויבשר לכם האם הרכב אכן מתאים בהתקנת וו גרירה ויציע לכם את דגמי וויי הגרירה אותם ניתן להתקין על סוג הרכב אותו הבאתם. לאחר מכן, תוכלו לתאם מפגש התקנה, או בהינתן וישנה היתכנות, תוכלו לבצע את ההתקנה עוד באותו יום ולצאת עם הרכב ו-וו הגרירה החדש שלם לדרכים. שימו לב, כי עדיף שלא לדחוק בעבודת המתקין שכן חשוב שיעשה עבודה איכותית ובטיחותית מאשר מהירה ומסוכנת. ועכשיו, לשאלה החשובה – כמה עולה התקנת וו גרירה?

 

מחיר התקנת וו גרירה

המחיר של התקנת הוו נע בהתאם לסוג ודגם הוו שתחברו להתקין, מורכבות העבודה וכמובן רמת המוסך בו תבצעו את ההתקנה עצמה. בכל מקרה, בכל הקשור לרכבים ותוספות, אנו ממליצים שלא להתפשר. חשוב לבצע התקנה רק אצל חברה בעלת רישיון מתקין מורשה ממשרד התחבורה וידע וניסיון עבודה רבים ככל הניתן.

 

ארגזי הצומת רעננה – 35 שנות מצוינות ואיכות

החברה שלנו מתמחה בהתקנת ווי גרירה מקוריים לכל סוגי הרכבים, לפי הוראות יצרן ועם כל האישורים הנדרשים. מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, חייגו: 09-8811000.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן