מתקין מורשה וו גרירה

מתקין מורשה – וו גרירה

ככלל, התקנת שדרוגים ותוספות לרכב מצריכה טיפול מקצועי, אמין ובטיחותי, בטח כאשר מדובר על וו גרירה אשר התקנה לא מקצועית שלו עשויה להוביל לסכנה בטיחותית ואף לסכנת חיים של ממש. מהן הסכנות של התקנה לא מורשית, מה בדיוק עושה מתקין מורשה והיכן תוכלו לבצע התקנה של וו גרירה במחיר אטרקטיבי? כל התשובות ועוד, במאמר הבא.

הסכנות של התקנה פיראטית

התקנה של וו גרירה במוסך שאינו מורשה לכך, עשוי להציב אתכם אל מול הסכנות הבאות:

  • חלקים לא מקוריים – מתקין שאינו מורשה עשוי לעשות שימוש בוויי גרירה שאינם מקוריים. ווים אלו אינם בטיחותיים לשימוש, עמידותם מוטלת בספק ואינכם רוצים אותם כלל על הרכב הפרטי שלכם.
  • ריתוכים והתאמות – ישנם מתקינים אשר אינם מבינים את רגישות ההתקנה ונוהגים "לעגל פינות" על ידי ביצוע של עבודות ריתוך מסוכנות על מנת להתאים את הוו למרכב הרכב. הריתוך אינו חזק דיו ומהווה סכנה בטיחותית עוד מהשימוש הראשון.
  • עבודה חובבנית – מתקין שאינו מורשה עשוי לבצע עבודה חובבנית ובתווך לגרום לנזק בלתי הפיך לרכב שלכם ואולי להביא לסכנה בטיחותית לכם וליתר משתמשי הדרך.

בשורה התחתונה, התפשרות על מתקין שאינו מורשה אומנם עשויה להטיב עמכם מבחינת המחיר הסופי של העבודה, אך היא עלולה להסתיים באסון, בנזק כלכלי גדול אף יותר ובנזק גופני במקרים קשים יותר.

מתקין מורשה וו גרירה

מה עושה מתקין מורשה?

מתקין מורשה הוא מתקין אשר קיבל אישור עבודה מטעם משרד התחבורה ורק הוא מוסמך לבצע עבודות התקנה מסוג זה ולנפק את כל האישורים הנדרשים. בנוסף, מתקין מורשה מתחמה בפעולות הבאות:

  • התאמה – ביצוע התאמה של דגם וו הגרירה לסוג הרכב ולשנתון שלו. להתאמה זו חשיבות מכרעת ויש לעשותה באופן מדויק ומקצועי.
  • שימוש בחלקים מקוריים – מתקין מורשה יעשה שימוש רק בחלקי מקור. זהו עניין קריטי על מנת להבטיח לכם איכות מוצר, עמידות ובטיחות שימוש.
  • עבודה מקצועית – התקנה מורשית היא העבודה המקצועית ביותר שתוכלו למצוא. מהירות ביצוע, עבודה איכות וללא נזק לרכב כלל וכלל.

 

ארגזי הצומת רעננה – 35 שנות איכות ומצוינות

החברה שלנו מתמחה בייבוא, שיווק והתקנה של מגוון אביזרים לרכב, בין היתר אנו מתקינים ווי גרירה של מיטב החברות בעולם ולכל סוגי הרכב. עבודות ההתקנה שלנו נעשות אך ורק על ידי מתקין מורשה תוך שימוש בחלקים מקוריים בלבד וללא ריתוכים והתאמות למיניהן. במרוצת השנים ביצענו התקנות ברכבים של אלפי לקוחות מרוצים ונשמח לשרת גם אתם. לפרטים נוספים חייגו: 09-8811000.

 

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן