התקנת וו גרירה נשלף

וו גרירה נשלף ורטיקלי 

רוצים להתקין וו גרירה? לא רוצים לפגוע בעיצוב המקורי של הרכב? הגיע הזמן שתכירו את ווי הגרירה הנשלפים. ווים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשרים התקנה אסטטית וכמעט בלתי נראית. הפרטים המלאים, במאמר הבא.

התקנה של וו גרירה

התקנת וו גרירה היא תהליך פשוט ויחסית קצר, הוו מאפשר לכם לרתום עגלה נגררת מכל סוג ובכך מאפשר שימושים רבים הן לצרכים פרטיים כמו טיולים ורתימת עגלה לצורך מעברי דירות, והן שימושים עסקיים כמו רתימת עגלת עבודה או עגלת ציוד וכדומה. לרוב, וו הגרירה יהיה סטטי וקבוע ויבלוט מאחורי הרכב, מה שלמעשה מהווה שינוי מסוים של עיצוב הרכב המקורי. אך כיום, לאחר פיתוח של שנים רבות, ניתן להתקין וו גרירה נשלף ורטיקלי. כאשר שולפים את הוו לא רואים את ההכנה של הוו וזה לא משפיע כלל מבחינה חיצונית על מראה הרכב

כך זה עובד

הוו בנוי ממנגנון מתוחכם אשר מאפשר שליפה מהירה ושימוש בטוח. באמצעות שליפה קלה שולפים את החלק הנשלף ואז לא מבחינים שהורכב וו ברכב הנ"ל. המערכת מותקנת כרגיל באחורי הרכב, אך בניגוד לווים רגילים, ניתן לקפל את אותו בעזרת המנגנון הייעודי ולשלוף אותו במהירות כאשר אתם רוצים לעשות בו שימוש ולרתום אליו עגלה או קרוואן. הווים המתקפלים בטוחים לשימוש וכוללים גם מנגנון אבטחה המונע מהם להתקפל בזמן נסיעה ובזמן השימוש. בכך מהווים הווים הללו את פסגת הטכנולוגיה בתחום ומאפשרים גם לאלו החוששים משינוי צורת הרכב, להתקין וו גרירה באופן אסטטי, שימושי ויעיל.

התקנת וו גרירה נשלף

על איזה רכבים ניתן לבצע התקנה?

באופן עקרוני, הווים הנשלפים עשויים להתאים לכל סוג רכב, אך יש לבצע התאמה בין דגם הרכב, שנתון הייצור והמודל של הוו עצמו, כך ניתן לוודא כי אכן ישנו דגם של וו נשלף אשר יכול להיות מותקן בבטחה על סוג הרכב שלכם. יש לוודא מול המתקין שאכן יש וו נשלף ורטיקלי לרכב שלו , לא לכל רכב יש וו ורטיקלי.

ארגזי הצומת רעננה – 35 שנות איכות ומצוינות

לחברה שלנו יש מעל ל-35 שנות ניסיון בייבוא, שיווק והתקנה של אביזרי רכב שונים לכל סוגי הרכבים. בין היתר אנו מומחים בהתקנה של ווי גרירה אמריקאים תוך שימוש בחלקים מקוריים בלבד, מתקינים מורשים וכל הציוד הנדרש על מנת לבצע עבודה איכותית ויעילה. אצלנו תקבלו שירות מקיף, מחיר אטרקטיבי ואחריות לכל החיים על המוצר ותקינותו. לפרטים נוספים ולתיאום התקנה חייגו: 09-8811000.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן